Forum Dyskusyjne

..................................::::::::::::::::::Forum dyskusyjne każdego kibica i gracza Ślęzy :):::::::::::::::::::::::::.................................

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-11-22 14:17:56

ajej

żak

Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 2
Punktów :   

Stadion

ale was Ludkowski oszukal :] chyba wam zlikwiduje dwa boiska zeby postawic czteropietrowy parking , w miejsce gdzie macie miec niby budynek klubowy. Widze jedynie ze bedzie druga taka sama trubuna po drugiej stronie.
http://bi.gazeta.pl/im/6/3748/z3748266X.jpg

Offline

 

#2 2006-11-24 15:20:39

Wodzirej

Bramkarzyna

9087610
Skąd: Wrocław :)))
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Stadion

Nie bardzo rozumiem słowa oszukał. O tym, że tak to wyglądać wiedza wszyscy Na tym rysunku nie ma boiska ze sztuczną nawierzchnią, która będzie obok tego stadionu

Zresztą, to tylko plany, a do ich realizacji daleka droga. W Polsce najlepiej tylko snuć plany się potrafi

Zobaczymy, jak będzie.

Offline

 

#3 2006-11-24 16:18:34

ajej

żak

Zarejestrowany: 2006-09-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Stadion

no to ty mnie zmyliles, pamietasz jak rozmawialismy. powiedziales mi ze na tym boisku co gra obecnie mecze ligowe Ślęza to  ze tutaj bedzie tak samo dobre boisko jak glowne :]

Ostatnio edytowany przez ajej (2006-11-24 16:20:40)

Offline

 

#4 2006-11-27 15:00:03

Wodzirej

Bramkarzyna

9087610
Skąd: Wrocław :)))
Zarejestrowany: 2006-09-19
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Re: Stadion

Ehh. Nic takiego nie powiedziałem, a to w gazecie to bzdury. Teraz, gdzie obecnie gramy mecze ma być równie dobra płyta jak teraz jest główna

Offline

 

#5 2007-04-21 20:53:20

wujek dobra rada

żak

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stadion

ludkowski...!!!  gdzie jest glaz poswiecony budowniczym stadionu,wroclawskim tramwajarzom, juz nawet oni ci przeszkadzali, co sie stalo z wiekowym szyldem nad brama z napisem sleza, wstyd !!! buractwo i wiesniactwo, tym samym pokazales gdzie masz historie tego klubu i w ogole caly ten klub, postaw sobie gigantyczny rozen na glownej plycie boiska,gdzie bedziesz obracal prosiaki na festynach pracowniczych swojego pozal sie boze intakusa, bo chyba glownie do tego ci ten stadion potrzebny,  zamiast owego szyldu, walnij sobie neon CIRCUS moze gapie przypadkowi sie skusza i odwiedza ten twoj intakus park ,a co to za tancbuda przy plycie boiska ???  dziewuchy przy rurce tanczace beda ???  trzeba bylo ta druga trybune tez rozwalic ,po co komu ona ???  agencje towarzyska intakus baja bongo bym tam widzial, co by ludzie z zoo po naogladaniu sie goryli tam wpadali z interesem ,wszystko to cos z tym stadionem zrobil budzi we mnie smiech i politowanie ,a patrzac na te wszystkie wymysly w uszach dzwieczy mi jedynie swietnie obrazujacy to wszystko hit :  BAARA BAARA BARA RIKI TIKI TAK...

Offline

 

#6 2007-06-15 23:50:51

Wodzirejowaty

żak

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Stadion

Bardzo dobrą sprawę poruszyłeś.

Tablica postawiona wrocławskim tramwajarzom usunięta? To jakaś kpina. Dla mnie rzecz nie pojęta.

Dobrze, że ten szyld przed bramą wjazdowej został na głównej płycie ustawiony .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlemania.pun.pl www.lsdclan.pun.pl www.insomniapandemonium.pun.pl www.deilara.pun.pl www.f1d.pun.pl